Remis na inaugurację !!!!!!!!

• autor: lkspolanowice, 2013-04-15 07:59

W pierwszym meczu rundy wiosennej nasza drużyna zremisowała   1 - 1  z wiceliderem Polonią Więcławice .

LKS POLANOWICE  - Polonia Więcławice   1  -1  ( 1 -1)

Bramka dla Polanowic: Kacper Stefański

Skład LKS Polanowice:

Sebastian Popiela – Adam Bukowiński , Marek Bukowiński , Paweł Wilczyński , Dawid Demski ( 75. Marcin Sajur) – Łukasz Smyk , Michał Szarek , Grzegorz Rajczyk (65.Łukasz Brus) , Kacper Stefański , Kamil Węgrzyniak ( 65. Carlo Mollica) – Damian Dudzik.

Długo oczekiwana inauguracja sezonu oraz pojedynek lidera z wiceliderem zgromadził sporą grupę kibiców , którzy nie mogli narzekać na brak emocji.

Goście rozpoczęli z animuszem i zaczęli od początku meczu stwarzać dogodne sytuacje do zdobycia bramki . Drużyna Polanowic schowana za podwójna gardą , mądrze się broniła i czekała na kontry.  Pierwszą groźną sytuację   Polonia stworzyła w 12 min, meczu , w sytuacji  sam na sam z bramkarzem znalazł się napastnik przyjezdnych , ale debiutujący w naszej bramce Sebastian Popiela wygrał ten pojedynek.    W  25 minucie goście wyszli na prowadzenie ,  mocny strzał zza pola karnego pod poprzeczkę zaskoczył nieco naszego golkipera. Od tego momentu ruszyliśmy odważniej na bramkę Polonii i również mieliśmy swoje szanse , Jedną  z nich wykorzystał Kacper Stefański , który dostał dokładne podanie od Michała Szarka i znalazł się w sytuacji sam na sam . tak więc do przerwy remis .

Druga połowa toczyła się również pod dyktando gości , którzy dość łatwo przedostawali się pod naszą bramkę , ale albo zawodziła skuteczność , albo na wysokości zadania stawała obrona i bramkarz. W końcówce meczu mogło się do Nas uśmiechnąć szczęście , w sytuacji sam na sam znalazł się Damian Dudzik , ale niestety nie wykorzystał sytuacji.

W sumie dobry szybki mecz , z wieloma sytuacjami bramkowymi  oraz efektownymi paradami obydwu bramkarzy . Myślę , że obydwie drużyny nie powinny mieć większych problemów by awansować  do B klasy !!!!!!.

Wczorajszy mecz był jubileuszowym występem Adama Bukowińskiego , który po raz  400 – setny reprezentował drużynę LKS Polanowice w meczu ligowym !!!!!!!!!!!

autor: kriszo 2013-04-15 11:26:12

Profil kriszo w Futbolowo Nie da się ukryć ze zawsze mieliśmy dobrych bramkarzy ale to co wczoraj wyprawiał Sebastian zasługuje na duże słowa uznania, ok 4-5 wybronionych sytuacji sam na sam

autor: ~ktoś 2013-04-20 20:28:22

avatar Co do tego awansu, to nie był bym taki pewny. Początek sezonu pokazał że czołówka przepracowała go solidnie. A my ? No cóż. Nie zgodzę się z powyższym opisem, drużyna Polonii przewyższała nas o klasę, tak piłkarsko. U nas chaos, wymienienie trzech podań to tylko przez przypadek. Teraz pauza a my zamiast grać i się ogrywać siedzimy w domu. Treningi to chyba już zapomniana historia.

autor: ~anonim 2013-04-21 00:42:37

avatar Zycze nastepnych 400 :)

autor: ~DOminik 2013-04-21 01:33:52

avatar GRATULACJE ADAŚ :) OBYŚ DOSZEDŁ DO 1000 :) POZDRAWIAM I TRZYMAM KCIUKI !!!