Cenne zwycięstwo na trudnym terenie w Czaplach Wielkich !!!

Olimpia Czaple Wielkie – LKS Polanowice 0 – 3 ( 0 – 1)
Gole dla Polanowic – Wiktor Krawczyk – 2 , Paweł Wilczyński – 1
Skład LKS Polanowice:
Maciej Wyżga – Adam Bukowiński( 65.Radosław Trzósło ) , Grzegorz Ożóg ,Krzysztof Ożóg (82.Marcin Sajur) , Paweł Wilczyński – Piotr Dulian (61. Bogdan Sendorek),Dawid Cisowski (60.Daniel Klimczyk), Wojciech Głowa ,Wojciech Ślusarczyk , Maciej Stefański (46.Tomasz Szabłowski )– Wiktor Krawczyk.

Po udanej inauguracji przed tygodniem  Nasza drużyna pojechała na pierwszy w tej rundzie mecz wyjazdowy , a przeciwnikiem był niebyle kto bo drużyna Olimpii Czaple Wielkie , która to jeszcze na wiosnę występowała w B klasie ,a dodatkowo pokonała w pierwszym meczu na wyjeździe drużynę Iskry Pałecznica 2-1.
Zapowiadał się więc ciekawy mecz drużyn ,które miały na koncie komplet punktów. Spotkanie rozpoczęło się od wzajemnego rozpoznania sił , każda z drużyn starała się przede wszystkim nie stracić gola zabezpieczając  szczelnie swoje przedpole bramkowe, co znacznie ułatwiało wąskie boisko w Czaplach Wielkich  .
Pierwsze groźnie sytuacje wypracowała drużyna LKS Polanowice , kilkukrotnie bramkarz miejscowych musiał piąstkować piłkę przed siebie ,ale niestety nie było tam nikogo kto mógłby zrobić z tego pożytek .Wreszcie dobra akcja Polanowic zakończyła się powodzeniem – Wojciech Głowa dostrzegł na dobrej pozycji Wiktora Krawczyka , zagrał do niego piłkę , a Nasz Super Snajper strzelił nie do obrony w krótki róg bramki . Pierwsza połowa zakończyła się więc skromnym prowadzeniem ekipy z Polanowic, która   w tej części spotkania nie pozwoliła gospodarzom na zbyt wiele   .
W drugiej połowie zdeterminowana  drużyna Olimpii rzuciła się do ataków ,chcąc jak najszybciej uzyskać kontaktowego gola   , trzeba przyznać , że przez pół godziny gospodarze uzyskali znaczną przewagę , ale na szczęście byli bardzo nieskuteczni i nie potrafili wykorzystać stwarzanych sytuacji. Im bliżej do końca spotkania tym bardziej musiała się odkryć drużyna z Czapli Wielkich , ryzykując napotkanie się na kontry ,które w tym dniu były mocną stroną Polanowic , w 84  minucie po jednej z nich Paweł Wilczyński dostrzegł dobrze ustawionego Wiktora Krawczyka ,dograł piłkę i było 0- 2 .
W 90 minucie spotkania w polu karnym zastał sfaulowany szarżujący Tomasz Szabłowski , a pewnym egzekutorem jedenastki był Paweł Wilczyński , po tym trafieniu sędzia nie wznowił już spotkania i Polanowice zainkasowały  kolejne trzy punkty .
Wynik spotkania nie do końca odzwierciedla przebieg spotkania ,które stało raczej  na wyrównanym poziomie . Na szczęście  wygrywa ta drużyna ,która zdobywa gole , a w tym spotkaniu była to właśnie ekipa Polanowic .
Brawa należą się wszystkim zawodnikom ,  a na wyróżnienie zasługują debiutujący w LKS Polanowice   Maciek Wyżga , który pewnie bronił Naszej bramki oraz Grzegorz Ożóg , który bezbłędnie  zagrał na środku defensywy .
Kolejny mecz odbędzie się w Polanowicach – niedziela 10 września o godz. 17.00 ,             przeciwnikiem Naszej drużyny będzie Milenium Radziemice.
Wszystkich kibiców serdecznie Zapraszamy .