Polonia Wilczkowice 8:2 Milenium Radziemice

Aktualności

Polska Reprezentacja wzięła przykład z Polanowic !!!

• autor: lkspolanowice, 2017-10-12 21:38

LKS Polanowice- Olimpia Czaple Wielkie  4 – 2 ( 2 – 0 )

Gole dla Polanowic: Wojciech Ślusarczyk , Maciej Stefański ,Daniel Klimczyk , Krzysztof Wolski.

Skład LKS Polanowice: Marcin Sajur – Grzegorz Ożóg , Krzysztof Wolski , Tomasz Szabłowski (46.Paweł Wilczyński) , Maciej Grabowski (46.Adam Bukowiński)– Piotr Dulian(55.Krzysztof Ożóg), Wojciech Głowa , Dawid Cisowski(50.Krzysztof Bielawski) , Wojciech Ślusarczyk – Maciej Stefański (70.RadosławTrzósło) , Daniel Klimczyk.

Rewanżowy mecz z Olimpią Czaple Wielkie był emocjonującym widowiskiem . W pierwszej połowie zdecydowaną przewagę osiągnęła drużyna z Polanowic ,stwarzając sobie wiele sytuacji bramkowych , z których dwie z nich zostały zakończone strzałami do bramki gości . Tak więc do przerwy 2- 0 dla Polanowic , a bohaterem tej części meczu Maciej Stefański, który najpierw wypracował rzut kary ( z 11 metrów celnie strzelił Wojciech Ślusarczyk) ,a później sam trafił do siatki po dwukrotnej dobitce.
W drugiej połowie doszło do niespodziewanego zwrotu akcji , i Olimpia po dwu akcjach i błędach obrony Polanowic zdobywa dwa gole i wyrównuje stan meczu .
Nasza drużyna pokazuje jednak charakter i zdobywa kolejne dwa gole ,które rozstrzygają stan pojedynku , gola na 3- 2 zdobywa Daniel Klimczyk ,który otrzymuje dokładne podanie od Wojtka Ślusarczyka , a na 4- 2 wyprowadza Nas Krzysztof Wolski ,który otrzymuję piłkę po szybkim rozegraniu rzutu wolnego przez Krzysztofa Bielawskiego.
W Nasze ślady poszła wieczorem reprezentacja Polski ,która w identyczny sposób pokonała Czarnogórę  ,co ciekawe scenariusz spotkania był identyczny jak w meczu Polanowic z Olimpią Czaple Wielkie .
W przyszłej kolejce podejmujemy drużynę Milenium Radziemice, która co prawda nie zdobyła jeszcze punktów , ale w pierwszym spotkaniu w Polanowicach pokazała ,ze potrafi grać w piłkę.