Podział punktów w meczu z Agricolą Klimontów .

• autor: lkspolanowice, 2018-09-17 08:16

LKS Polanowice- Agricola Klimontów  1 - 1  ( 1 – 1 )

0 – 1  Dawid Bielecki  3 min
1 – 1  Adam Bukowiński  37 min / rzut karny/

Skład LKS Polanowice : Marcin Sajur -  Adam Bukowiński ( 80. Krzysztof Szczepańczyk) , Grzegorz Ożóg , Kamil Jamróz ( 75. Maciej Stefański) , Leszek Sawicki -  Krzysztof Bielawski , Piotr Dulian ( 46.Łukasz Zalewski ) , Wojciech Głowa , Łukasz Sternal ( 60.Krzysztof Ożóg) , Daniel Klimczyk – Wiktor Krawczyk.

W sobotnie popołudnie LKS Polanowice rozegrał mecz z czwartą drużyną klasy B w ubiegłym sezonie Agricolą Klimontów . Już na początku spotkania ofensywnie grający goście zdobyli prowadzenie , z przed linii pola karnego mocno i  precyzyjnie uderzył   jeden z napastników gości i piłka wylądowała tuz przy słupku . Przyjezdni po zdobyciu prowadzenia atakowali nadal wierząc , że kolejne trafienia są tylko kwestią czasu i że łatwo wywiozą z Polanowic 3 punkty . Nasza drużyna po błędzie z 3 minuty uporządkowała jednak szyki i zaczęła przejmować  kontrolę nad grą   ,  stwarzając groźne sytuacje bramkowe , najbliżej wyrównania byli Wiktor Krawczyk i Krzysztof Bielawski , ale bramkarz gości jakimś cudem nie dawał się pokonać . Wreszcie nadeszła 37 minuta , w pole karne wdarł się Krzysztof Bielawski i został sfaulowany , sędzia nie miał wątpliwości i odgwizdał rzut karny , jedenastkę pewnie wykorzystał  Adam Bukowiński .
W drugiej połowie gra się  nieco wyrównała , a sytuacji bramkowych było już nieco  mniej niż w pierwszej części spotkania ,  w końcówce meczu mocniej zaatakowali goście ,którzy częściej przebywali pod Naszą bramką , ale nasza defensywa nie pozwoliła na stratę kolejnego gola .
Podsumowując , Polanowice rozegrały dobre spotkanie , przez większość meczu posiadaliśmy przewagę w polu , było wiele ciekawych akcji kończonych strzałami na bramkę , na minus końcówka meczu w której zostaliśmy zepchnięci do obrony i musieliśmy trochę drżeć o wynik , na szczęście wszystko zakończyło się szczęśliwie , a wynik można uznać za sprawiedliwy .
Kolejne spotkanie to mecz z liderem rozgrywek Orłem II Iwanowice , czy postaramy się o niespodziankę ? ,  Czemu nie 😊 .