Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo Polanowic !!!

Iskra Pałecznica – Polanowice 1- 3 ( 0 – 1)

0-2 Daniel Klimczyk  51 min

1-2 Dominik Bartoś  61 min
1-3 Krzysztof Szczepańczyk 79 min

Skład LKS Polanowice: Maciej Wyżga -  Grzegorz Ożóg , Krzysztof Wolski (54.Adam Bukowiński),Krzysztof Ożóg – Łukasz Sternal(60.Tomasz Szabłowski) , Dawid Cisowski ,Wojciech Głowa ,Daniel Klimczyk(74.Krzysztof Szczepańczyk) ,Łukasz Zalewski , Maciej Grabowski(75.Krzysztof Bielawski) – Wiktor Krawczyk.

Pierwsze 20 minut spotkania to duża przewaga gości z Polanowic ,który za wszelką cenę chcieli jak najszybciej zdobyć prowadzenie i spokojnie kontrolować mecz , niestety nie udało się wykorzystać kilku znakomitych okazji , później do głosu zaczęli dochodzić zawodnicy Iskry i mecz się wyrównał .Kiedy wydawało się ,że pierwsza połowa zakończy się bez bramek , na strzał w zamieszaniu podbramkowym zdecydował się Dawid Cisowski i piłka po rykoszecie wylądowała tuż przy słupku.
Druga odsłona zaczęła się również od mocnego uderzenia , dobrym podaniem został obsłużony Daniel Klimczyk i z ostrego konta po ziemi podwyższył wynik na 0 -2 . Z dwubramkowej zaliczki cieszyliśmy się zaledwie 10 minut , strzału zza pola karnego nie opanował Maciek Wyżga , zawodnik Iskry pospieszył z dobitką ,ale według sędziego został sfaulowany przez Naszego bramkarza , jedenastkę skutecznie wykorzystał Dominik Bartoś , zdobywając kontaktowego gola.
Po tym trafieniu gospodarze uwierzyli w odwrócenie wyniku i zaatakowali jeszcze większą liczbą zawodników . Do końca meczu to jednak Polanowice stwarzały sytuacje bramkowe po licznych kontrach wyprowadzanych z własnej połowy , po jednej z nich padła trzecia bramka , a zdobywcą Krzysztof Szczepańczyk ,który wszedł do gry 5 minut wcześniej.
Tak wiec w końcu Polanowice zdobyły pierwsze długo oczekiwane punkty w meczu wyjazdowym.
W ostatnim spotkaniu zmierzymy się ze Spartą Skrzeszowice , a wygrana ewentualna wygrana pozwoli na zajęcie 6 miejsca po rundzie jesiennej.