Festiwal niewykorzystanych okazji !!!

• autor: lkspolanowice, 2019-09-05 10:13

LKS Polanowice – Millenium Radziemice  0 -0

Skład LKS Polanowice:  Maciej Wyżga – Grzegorz Ożóg , Krzysztof Ożóg , Krzysztof Wolski ( 80.Adam Bukowiński), Jakub Kotara ( 55.Maciej Grabowski) -  Wojciech Głowa , Konrad Zabiegaj , Tomasz Szabłowski , Daniel Klimczyk , Dawid Cisowski – Krzysztof Szczepańczyk ( 55.Krzysztof Bielawski)

Nasz zespół w meczu z Millenium Radziemice wyszedł na boisko mając jeden cel , zdobyć trzy punkty i awansować w górę tabeli po przegranym na inaugurację spotkaniu z Juvenią Prandocin.
                          Od początku meczu przystąpiliśmy do ofensywy bramki gości . już w 5 minucie mieliśmy doskonałą okazje do zdobycia prowadzenia , rzut wolny z 25m wykonywał Wojciech Głowa , ale piłka wylądowała na poprzeczce . w 18 minucie na solowa akcję zdecydował się Tomasz Szabłowski , ale w ostatniej chwili został zablokowany przez obrońców .Kolejna dobra okazja była minutę później , na bramkę  uderza Daniel Klimczyk , bramkarz odbija piłkę , a dobitka Krzysztofa Ożóga trafia w słupek , dwie minuty później dwójkowa akcja Szabłowski – Klimczyk kończy się strzałem tuz obok słupka .       W 31 min. Dobry strzał Konrada Zabiegaja broni bramkarz gości ,który popisuje się efektowna paradą .W drugiej połowie okazji do zdobycia było trochę mniej , najlepsze to strzał Konrada i znowu efektowna obrona , a w 70 min Wojciech  Głowa znowu obija poprzeczkę z rzutu wolnego . W miarę kolejnych minut  w Nasze szeregi wkrada się coraz więcej nerwowości i nieskuteczności i mecz pomimo wielu dogodnych sytuacji kończy się bezbramkowo.              Bohaterem spotkania bez wątpienia bramkarz drużyny  Millenium Radziemice ,który bronił dzisiaj z dużym wyczuciem i co tu ukrywać dużym  szczęściem .