Zasłużone zwycięstwo !!!

• autor: lkspolanowice, 2015-09-21 07:15

LKS Polanowice – Orzeł II Iwanowice  2 -0 ( 0 – 0)
Gole dla Polanowic :  Adam Bukowiński  - 2
Skład LKS Polanowice:
 Mariusz Wielgosz- Adam Bukowiński , Rafał Ochoński , Paweł Wilczyński , Tomasz Szabłowski  - Łukasz Zalewski , Krzysztof Wasieczko , Łukasz Wasserman , Piotr Trynka ( 15min  Artur Gałazkiewicz – 18 min. Łukasz Polański – 60 min – Mateusz Broś) – Wojciech Ślusarczyk , Kacper Stefański .

Do meczu z Orłem II Iwanowice przystąpiliśmy z mocnym postanowieniem zdobycia upragnionych punktów . Ustawiliśmy drużynę z dwoma napastnikami ,  licząc na wiele okazji podbramkowych .  Mecz rozpoczął się od wzajemnego badania sił , akcje przenosiły się szybko z jednego pola karnego pod drugie , pierwszy sygnał dał Krzysztof Wasieczko ,którego mocny strzał nieznacznie minął słupek bramki gości , kolejną okazje miał Rafał Ochoński , ale mocno podkręcona piłka minęła spojenie słupka z poprzeczką  .W 15 minucie meczu z powodu kontuzji  boisko musiał opuścić aktywny Piotrek Trynka , zastąpił go Artur Gałązkiewicz ,który trzy minuty później skręcił kolano , w jego miejsce wszedł Łukasz Polański .  W 32 minucie meczu kolejną okazję miał Krzysztof Wasieczko ,znowu mocny strzał Naszego pomocnika nieznacznie minął cel , najlepszą okazję w pierwszej połowie miał jednak Kacper Stefański , kiedy znalazł się sam na sam z bramkarzem Orła , niestety jego strzał minął o milimetry słupek . Goście też często przedostawali się pod Naszą bramkę , ale obrona Polanowic nie pozwalała im na wiele , najgroźniejszą sytuację stworzyli po dośrodkowaniu z pod bocznej linii , przed bramką Wielgosza wyrosło dwóch zawodników Orła  ( sytuacja mocno kontrowersyjna , bo Naszym zdaniem był ewidentny spalony ) ale na szczęście jeden z nich uderzył z 5 metrów wysoko nad poprzeczką . Tak więc pierwsza połowa zakończyła się sprawiedliwym remisem .
W drugiej  połowie mocniej podkręciliśmy tempo , ale sytuacji bramkowych było już znacznie mniej niż w pierwszej połowie , najlepszą miał  znowu Kacper Stefański ,którego dokładnym podaniem obsłużył Krzysztof Wasieczko , ale niestety Kacper zachował za mało zimnej krwi i pospieszył się ze strzałem ,który nie zagroził dobrze spisującemu  się w tym meczu bramkarzowi gości .
            Mecz został rozstrzygnięty w końcówce spotkania , najpierw w 70 minucie w polu karnym został sfaulowany Wojciech Ślusarczyk , do ustawionej na 11 metrze  piłki podszedł Adam Bukowiński i mocnym strzałem tuż przy słupku wyprowadził Polanowice na prowadzenie .  Goście po utracie bramki ruszyli zdecydowanie do ataków i parę razy mocno zakotłowało się w Naszym polu karnym ,najlepszą okazję mieli w 80 minucie , kiedy to dokładnie rozegrali piłkę , a strzał zmierzający nieuchronnie do naszej bramki zablokował ofiarna interwencją Mateusz Broś ,który z meczu na mecz uzyskuje coraz więcej pewności  ( brawo Mateusz) .  w 85 minucie meczu Polanowice postawiły kropkę na ,,i ’’ . Rzut rożny wykonywał Rafał Ochoński , a jego dokładne dośrodkowanie zamienił na bramkę Adam Bukowiński dla którego był to 147 gol , zdobyty w barwach LKS Polanowice .
Tak więc zdobyliśmy w tym meczu 3 punkty ,które pozwoliły na opuszczenie ostatniego miejsca w tabeli , szkoda tylko , że zwycięstwo zostało okupione kontuzjami Naszych zawodników.
Za tydzień wyjazdowy mecz do Olimpii Czaple ( niedziela godz. 16.00) .

autor: LYSY1984 2015-09-22 15:13:49

Profil LYSY1984 w Futbolowo Należy wspomnieć o dobrej dyspozycji golkipra - ksywa " Małpa " ;) Za tydzień znów kilometry drogi, aby po cenne 3 pkt które wrzucą nas w środek tabeli :)

autor: lkspolanowice 2015-09-22 20:04:22

Profil lkspolanowice w Futbolowo Oczywiście Mariusz bronił również bez zarzutu !!!Oby tak dalej !