Polonia Wilczkowice 8:2 Milenium Radziemice

Aktualności

Hat-trick Krawczyka i zwycięstwo na zakończenie rundy !!!

• autor: lkspolanowice, 2016-07-13 07:30

LKS Polanowice – Spartak Wielkanoc Gołcza  5 -3 ( 1 –0)
Gole dla Polanowic :  Wiktor Krawczyk – 3 . Adam Bukowiński – 1 , Maciej Stefański – 1

Skład LKS Polanowice :
Mariusz Wielgosz - Adam Bukowiński ( 46. Łukasz Brus) , Rafał Ochoński , Paweł Wilczyński , Patryk Strojniak – Łukasz Zalewski , Kacper Stefański , Artur Gałązkiewicz , Tomasz Szabłowski – Maciej Stefański , Wiktor Krawczyk .

Choć Nasza drużyna już wcześniej spadła do klasy C , to do ostatniego meczu przystąpiła z mocnym postanowieniem zwycięstwa na zakończenie rundy .
Pierwsza połowa pod dyktando gospodarzy  zakończyła się skromnym 1- 0 , Jedyna bramkę w tej części meczy zdobył Adam Bukowiński z rzutu karnego podyktowanego za faul na Tomku Szabłowskim ( był to jubileuszowy 150 gol Adama w meczu ligowym w barwach LKS Polanowice !!! )
Druga połowa zaczęła się od huraganowych ataków Spartaka , który w pierwszych 20 minutach drugiej połowy zdobył kolejne trzy gole i stan meczu nieoczekiwanie zmienił się na 1- 3 .
Jeżeli ktoś w tym momencie pomyślał , że już po meczu , to nie docenił drużyny z Polanowic , która zagrała koncertowo ostatnie 15 minut zdobywając 4 gole i odwrócili  losy meczu na 5-3 !!!!  . Najpierw kontaktowe trafienie zanotował Maciej Stefański , a później rewelacyjnie grający Wiktor Krawczyk zanotował w  10 minut klasycznego  Hat  -  tricka.