Remis na inaugurację !!!

• autor: lkspolanowice, 2016-09-02 07:51

LKS POLANOWICE – UNIWERSUM KRAKÓW   2 – 2 (  1 – 0 )
Gole dla Polanowic – Łukasz Wasserman  - 1 , Łukasz Zalewski – 1
Skład LKS Polanowice:
Mariusz Wielgosz – Adam Bukowiński , Tomasz Szabłowski , Paweł Wilczyński (75.Mateusz Broś)  , Łukasz Wasserman       ( 60 .Kamil Węgrzyniak )-  Łukasz Zalewski ,Wojciech Ślusarczyk , Maciej Uram , Artur Gałązkiewicz      ( 46.Łukasz Brus) – Łukasz Sternal ,Maciej Stefański .

LKS POLANOWICE – UNIWERSUM KRAKÓW   2 – 2 (  1 – 0 )
Gole dla Polanowic – Łukasz Wasserman  - 1 , Łukasz Zalewski – 1
Skład LKS Polanowice:
W niedzielne popołudnie zmierzyliśmy się na inaugurację rozgrywek o mistrzostwo C klasy  na własnym boisku z drużyną Uniwersum Kraków. Mecz rozgrywany był w 30 stopniowym upale ,więc nie był szybkim ani mega atrakcyjnym widowiskiem  .
Wydawało się , że faworytem spotkania była Nasza drużyna , ale goście z Krakowa nie przestraszyli się spadkowicza z B klasy i zagrali bez respektu .
Spotkanie rozpoczęło się od wzajemnego badania sił , ale to goście częściej przeprowadzali ataki na nasza bramkę , na nasze szczęście nieskuteczne . Gdy wydawało się , że pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem , na rajd przez pół boiska zdecydował się Łukasz Wasserman , kiedy znalazł się 20 metrów przed bramką gości huknął w długi róg bramki i piłka wylądowała w samym okienku , tak więc schodziliśmy na przerwę z jednobramkowym prowadzeniem ( był to pierwszy gol Łukasza w barwach LKS Polanowice) .
Na drugą połowę wyszliśmy mało skoncentrowani i już pierwsza akcja gości zakończyła się wyrównaniem dla gości , później gra dotyczyła się głównie w środkowej części boiska , niestety to goście objęli prowadzenie w tym meczu ,  znowu kilka błędów w obronie wykorzystali piłkarze Uniwersum .
Kiedy widmo porażki zajrzało Nam w oczy wreszcie zaczęliśmy grać szybciej i dokładniej ,  nasze akcje nareszcie  nabierały rumieńców ,  wyrównanie padło dopiero w 80 minucie meczu , kiedy to Łukasz Zalewski w swoim stylu zakręcił kilkoma zawodnikami przeciwników i uderzył nie do obrony zza pola karnego tuz pod poprzeczkę bramki przyjezdnych . Do końca meczu atakowała nasza drużyna , lecz zabrakło już czasu by strzelić zwycięskiego gola i remis na początek rundy stał się faktem .
Nie da się ukryć , że pomimo kilku przebłysków rozegraliśmy słabe spotkanie , szczególnie dużo błędów popełnili obrońcy ,którzy musza popracować nad wyeliminowaniem błędów  ,dobrze do zespołu wprowadzili się  natomiast nowi zawodnicy ( Maciek Uram i Łukasz Sternal ) , widać , że po zgraniu z zespołem będą mocnymi ogniwami drużyny .

Kolejny mecz rozegramy w meczu wyjazdowym z drużyną Orzeł II Bębło
w niedzielę  4 września o godz.  16.00 .