LKS POLANOWICE 1:1 Albertus Kraków
Niedźwiedź II 3:0 Iskra Pałecznica
Olimpia Czaple Wielkie 6:0 Milenium Radziemice

Hat trick trenera w 6 minut !!!

• autor: lkspolanowice, 2017-11-07 21:35

Iskra Pałecznica – LKS Polanowice 1 – 4 ( 1- 3)

Gole dla Polanowic : Krzysztof Bielawski – 3 ( 14min karny   , 18 min, 20 min) Wojciech Głowa -1 ( 67 min)

Skład LKS Polanowice: Marcin Sajur – Paweł Wilczyński ( 58.Radosław Trzósło) , Krzysztof Ożóg , Krzysztof Wolski, Grzegorz Ożóg – Adam Bukowiński ( 46.Piotr Dulian) ,Tomasz Szabłowski, Maciej Grabowski( 60.Łukasz Sternal), Wojciech Głowa ,Krzysztof Bielawski – Maciej Stefański.

Na ostatni w tej rundzie mecz do Pałecznicy pojechaliśmy z mocnym postanowieniem zdobycia kompletu punktów ,by zmniejszyć przewagę do lidera Albertusa oraz oddalić się od pozostałych zespołów .
Mecz ułożył się dla Nas doskonale za sprawą Naszego Trenera , który w odstępie 6 minut !!! zanotował klasycznego Hat trica zostając niewątpliwie bohaterem dzisiejszego spotkania , pierwszy gol padł w 14 min ,Krzysiek minął w polu karnym kilku rywali , po czym został sfaulowany , decyzja sędziego mogła być tylko jedna , sam poszkodowany wykorzystał pewnie jedenastkę  . Kolejne trafienie Krzysiek zaliczył w 18 minucie po strzale z ostrego konta pod poprzeczkę ,dwie minuty później było już 3- 0 , doskonałym podaniem popisał się Maciek Grabowski , a Bielawski z bliskiej odległości trafił znowu do siatki.
Można powiedzieć ,ze w tym momencie mecz się rozstrzygnął , a zdruzgotani gospodarze nie byli się w stanie podnieść po takim nokaucie , w 35 minucie zdobyli co prawda gola na 3- 1 po fantastycznym uderzeniu z 30 metrów w samo okienko bramki strzeżonej przez Marcina  Sajura , ale to było wszystko na co było ich stać w tym meczu.
W drugiej połowie padły dla Naszej drużyny  trzy  gole , w 67 min.Krzysztof Bielawski doskonałym podaniem uruchomił Wojciecha Głowę , a ten precyzyjnie tuż przy słupku umieścił po raz czwarty piłkę w bramce gospodarzy .
Kolejne dwa trafienia do dzieło Maćka Stefańskiego ,niestety w obydwu przypadkach sędzia musiał korzystać z systemu VAR ,który pokazał , że Maciek był na minimalnym spalonym  .
Zwycięstwo w tym meczu pozwoliło na doskoczenie na 1 pkt do lidera rozgrywek ,oraz zwiększyło  przewagę na trzecim w tabeli Niedźwiedziem do 5 punktów , co pozwala z optymizmem patrzyć na rundę rewanżową.
W imieniu własnym oraz trenera chcieliśmy podziękować Wszystkim zawodnikom za zaangażowanie na treningach oraz meczach ligowych , teraz przed Nami przerwa zimowa, którą trzeba mocno przepracować by na wiosnę zwyciężyć w Naszej klasie rozgrywkowej.

LKS POLANOWICEAlbertus Kraków
LKS POLANOWICE 1:1 Albertus Kraków