Trątnowianka - Maszycanka Maszyce

Bezbramkowy remis z Milenium Radziemice

• autor: lkspolanowice, 2018-04-25 07:25

Millenium Radziemice – LKS Polanowice    0 – 0

Skład LKS :  Maciej Wyżga ( 60.Marcin Sajur)  - Grzegorz Ożóg , Krzysztof Ożóg , Paweł Wilczyński ( 60.Tomasz Szabłowski) , Leszek Sawicki – Dawid Cisowski (82. Radosław Trzósło ) , Wojciech Głowa , Daniel Klimczyk , Maciej Grabowski , Piotr Dulian – Krzysztof Bielawski

Na mecz z Millenium Radziemice pojechaliśmy w mocno osłabionym 14 – sto  osobowym składzie ( w tym dwóch bramkarzy) .Pomimo tego posiadaliśmy przewagę przez większość spotkania , w którym gra toczyła się głownie w środkowej strefie boiska . Gospodarze w całym meczu stworzyli właściwie jedną dogodna sytuacje , ale odbita piłka minęła poprzeczkę Naszej bramki . My mieliśmy sytuacji bramkowych nieco więcej , najlepszą okazję miał Krzysztof Bielawski , ale uderzona mało precyzyjnie piłka nie znalazła drogi do bramki . W doliczonym czasie gry mieliśmy dobrą okazję do rozstrzygnięcia meczu na swoją korzyść ,  z rzutu wolnego z 23 metra podawał Krzysztof Bielawski , ale Piotr Dulian oddał zbyt słaby strzał i bramkarz gości  nie miał problemu ze złapaniem piłki .
Tak więc w meczu walki pierwszy bezbramkowy wynik w Naszej lidze ,  remis ze wskazaniem na lidera , dopisujemy do konta jeden punkt , który po przegranej Albertusa , pozwala na uzyskanie 5 pkt , przewagi nad drugą drużyną w tabeli .
W najbliższą niedzielę mecz z bardzo dobrze grającą w tej rundzie Iskrą Pałecznica ( komplet zwycięstw) . Mecz odbędzie się w Polanowicach o godz. 17.00 .
Będzie to jubileuszowy występ  dla Adama Bukowińskiego , który rozegra  500  mecz ligowy w barwach klubu z Polanowic . Serdecznie zapraszamy .

LKS POLANOWICESparta Skrzeszowice
LKS POLANOWICE 3:1 Sparta Skrzeszowice