Szalona końcówka meczu w Czaplach Wielkich !!!

Olimpia Czaple Wielkie – LKS  Polanowice  3 – 3  ( 1 - 1 )

1 – 0  Adam Bukowiński   (  18 min ,  rzut karny)
2 -2  Maciej Grabowski  (  88 min )
2 –3  Grzegorz Ożóg  ( 90 min )
3 – 3  Mateusz Gola  ( 90 + 2 min )

Skład LKS Polanowice : Maciej Wyżga – Adam Bukowiński ( 60.Dawid Cisowski)  , Grzegorz Ożóg , Krzysztof Ożóg , Leszek Sawicki – Tomasz Szabłowski (65,Wojciech Głowa) , Krzysztof Wolski , Daniel Klimczyk (85. Paweł Węgrzyn) , Wojciech Ślusarczyk (70. Maciej Grabowski)– Maciej Stefański  ( 55.Łukasz Zalewski), Wiktor Krawczyk.

Wszystko co ciekawe w tym meczu działo się  od 80 minuty , najpierw trzy dogodne sytuacje bramkowe miały Polanowice , ale dwukrotnie Wiktor Krawczyk oraz Daniel Klimczyk zmarnowali dobre okazje , kontra w wykonaniu gospodarzy okazała się zabójcza i do prowadzenia płaskim strzałem po ziemi doprowadził jeden z napastników Olimpii Czaple Wielkie . Nasz zespół nie zamierzał się jednak poddawać i z całym impetem rzucił się do odrabiania strat , na efekty nie trzeba było długo czekać , w 88 min . gola na 2-2 zdobył Maciej Grabowski ,który zamknął akcje Polanowic i uderzył celnie w długi róg bramki , a w 90 minucie na prowadzenie wyprowadził Nas Grzegorz Ożóg , który z bliskiej odległości skierował piłkę do bramki przeciwnika .
Gospodarzom szczęście dopisało w doliczonym czasie gry , w zamieszaniu podbramkowym celny strzała oddał Mateusz Gola i został bohaterem miejscowych.
W kolejnym meczu zmierzymy się na stadionie w Polanowicach w niedzielę 27.05.2018 z drużyną Milenium Radziemice .Początek spotkania o godz. 17.00 .