Polanowice – Sparta Skrzeszowice 3 - 1 ( 1 - 0)

2-0 Kamil Jamróz       79 min
1-2 Patryk Krzyżak 86 min /rzut karny/
3-1 Krzysztof Bielawski 90 min

Skład LKS Polanowice: Marcin Sajur -   Krzysztof Wolski(75.Paweł Wilczyński) ,Adam Bukowiński, Krzysztof Ożóg – Łukasz Sternal ,Wojciech Głowa ,Daniel Klimczyk, Łukasz Zalewski( 70.Krzysztof Bielawski) ,Tomasz Szabłowski(85.Radosław Trzósło) , Maciej Grabowski(55.Kamil Jamróz) – Krzysztof Szczepańczyk (67.Maciej Stefański)

W ostatnim meczu rundy jesiennej nasza drużyna zmierzyła się z sąsiadami za miedzy Spartą Skrzeszowice . Mecz był raczej jednostronnym widowiskiem, w którym znaczną przewagę osiągnęła drużyna z Polanowic. To gospodarze mieli więcej chęci do gry i raz za razem stwarzali groźne sytuacje pod bramką przyjezdnych .Na pierwszego gola trzeba było czekać o 31 min, kiedy to Daniel Klimczyk przedryblował dwóch zawodników Sparty i uderzył celnie w kierunku bramki , piłka choć niezbyt silnie uderzona zaskoczyła golkipera ze Skrzeszowic i wpadła tuż przy słupku do bramki.
W drugiej połowie kilka stuprocentowych okazji niewykorzystanych przez Polanowice , w końcu w 79 minucie Kamil Jamróz rehabilituje się za niewykorzystaną wcześniej doskonałą sytuację .
Kiedy wydawało się , że nic już nie jest w stanie się wydarzyć ,goście zdobywają kontaktowego gola , po rzucie karnym po faulu na jednym z napastników Sparty.
W wielu przypadkach taki gol dodaje skrzydeł drużynie która go zdobywa , ale nie tym razem , Polanowice nie pozwoliły na stworzenie już jakiejkolwiek sytuacji bramkowej gościom , mało tego podwyższyły wynik na 3 – 1 , po strzale głową trenera Krzysztofa Bielawskiego.
Po zdobytym golu sędzia zawodów nie wznowił już meczu odgwizdując koniec spotkania.
Tak więc dopisujemy kolejne trzy punkty , które pozwoliły na zajęcie po rundzie jesiennej wysokiego 6 miejsca , co prawda apetyty przed rundą były większe , ale niestety liga zweryfikowała Nasze możliwości na tle innych drużyn .